O nás

Zaměřujeme se na výrobu a prodej luxusního bílého ložního povlečení z ba vlněného saténu, který zdobíme krajkou

Babička byla švadlena, řemeslo předala své dceři a ta zase mně. Šití je naše rodinná tradice, zábava, odkaz, a proto jsem se rozhodla povlečení pojmenovat právě po našich předcích. Babička se jmenovala Agnes, dědeček Viliam a skloubením těchto nádherných jmen vznikla značka AgnesViliam. Dědeček byl fotograf a stejně jako babička se snažil předat své znalosti a dovednosti dál, díky tomu se nám daří spojit  dohromady výrobu i prezentaci našeho ložního prádla.

Nejdříve jsme ušily ložní prádlo pro sebe a nejbližší rodinu,protože na trhu nebylo povlečení, které by odpovídalo našim požadavkům na materiál ani vzhled. Naše práce se líbila natolik, že se nám časem začali ozývat přátelé i jejich známí. Postupně bylo zájemců stále víc, tak jsme se rozhodli založit e-shop a nabídnout naši ruční práci i Vám.

Zaměřujeme se na výrobu a prodej luxusního bílého ložního prádla z bavlněného saténu s krajkou. Bílá barva je neutrální, hodí se do každého interiéru, působí jemně, čistě a vnese do vašeho domova světlo.

Materiál – Používáme bílé tkaniny vysoké kvality jako je, 100% česaná bavlna – hladký bílý satén, vyšívané krajky Madeira 100% PES.

Všechny druhy povlečení, které šijeme, považujeme za vhodný svatební dar, dar k jakémukoliv výročí či jubileu, nebo jen tak pro sebe, pro hezké spaní a příjemný pocit  z krásy.  Tedy pokud jste naladěni na podobnou „vlnu“ jako my .

Jedná se o ruční výrobu, mohou se objevit nepatrné odchylky u jednotlivých výrobků, což nemá vliv na konečný kvalitní výsledek.  Pokud si nepotrpíte na sériovou výrobu a vyhledáváte originální ruční práci s důrazem na tradici, prohlédněte si naše výrobky a posuďte, zda se líbí i Vám.

Šití  nás baví, vzory si navrhujeme dle vlastních představ, tím pádem jsou výjimečné, ale i náročné na zpracování použitého materiálu a čas. Věříme, že naše prádlo osloví právě Vás, kteří hledáte to co není „všude“.

Budete li mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, či telefonicky, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.